Webstránky na mieru

Prezentujte váš biznis profesionálnym webom

Tvoríme profesionálne webové stránky na mieru, ktoré prezentujú váš biznis a poskytujú vašim zákazníkom všetky potrebné informácie. V Demi Studio tvoríme firemné webstránky na mieru a pomáhame firmám vyniknúť v konkurenčnom prostredí. Web na mieru vám poskytuje maximálnu flexibilitu a možnosť úpravy vášho webu, podľa vašich aktuálnych potrieb.

Náš tím v Demi Studio pozostáva zo skúsených vývojárov softvéru, ktorí vytvárajú špičkové webové riešenia so všetkými požadovanými funkciami, vysokým výkonom a skvelým vzhľadom. Počas vývoja s klientom aktívne komunikujeme a pýtame si spätnú väzbu, aby konečný výsledok bol podľa vašich predstáv a spĺňal všetky požiadavky.

Po nasadení webstránky online vám poskytujeme služby starostlivosti a údržby webu. Udržiavame vašu webovú stránku neustále funkčnú a vždy aktualizovanú pomocou najnovších technológií vývoja webu. Našim cieľom je byť vašim cenným obchodným partnerom a viac než len firmou zaoberajúcou sa tvorbou webu.

Poster pre unikátny web pre váš biznis
Vývoj webu
Priebeh tvorby a spustenia webstránky
1
Rozhovor
Najprv spolu identifikujeme vaše požiadavky a preferencie počas osobného stretnutia alebo video hovoru. Porozprávame sa o tom, ako by mal web vyzerať, o jeho funkcionalite a o tom akú hodnotu má prinášať vášmu biznisu.
2
Analýza
Náš tím vykoná podrobnú analýzu vašich požiadaviek. Pomocou výsledkov analýzy definujeme stratégiu tvorby webu, jeho funkcionalitu a časti. S výsledkom podrobnej analýzy vášho zadania obdržíte aj vypočítanú cenu prác.
3
Návrh
Náš tím vám poskytne koncepty dizajnu a požiadame vás o spätnú väzbu. Pomôže nám to pochopiť vaše požiadavky a predstavu o dizajne. Po určení dizajnu projektu sme pripravený začať s vývojom webu.
4
Vývoj
Keď je všetko dohodnuté, začneme s vývojom vašej webovej stránky podľa osvedčených postupov na zabezpečenie kvalitného výstupu. Náš tím používa na vývoj webu najnovšie technológie, aby sme vám poskytli profesionálne výsledky.
5
Spustenie
Keď je váš web hotový, postaráme sa o spustenie webstránky online. Zabezpečíme aby web fungoval správne, s optimálnym výkonom a krátkou dobou načítavania. V prípade vyskytnutia problémov sa postaráme o to, aby všetko fungovalo.
6
Údržba
Po spustení webu s vami budeme naďalej spolupracovať a poskytovať vám neustálu údržbu webu. Webovú stránku budeme monitorovať 24/7, aby sme sa zabezpečili jej správnu funkcionalitu. V prípade akýchkoľvek problémov sa postaráme o ich odstránenie.
Výhody spolupráce s Demi Studio
Postaráme sa o váš digitálny branding, zatiaľ čo vy sa môžete plne sústrediť na svoje podnikanie
List papiera obsahujúci štatistiku výkonu webstránky
Rýchlosť a výkon
Náš tím v Demi Studio vytvára vysoko optimalizované webové stránky bez zbytočného kódu. Dbáme na technickú SEO optimalizáciu, rýchlosť načítania stránky a obrázky s optimálnou veľkosťou a formátom. Zabezpečíme krátky čas načítania Vášho webu.
Spojnica, ktorá spája obrázok výkonu s obrázkom systému CMS
CMS systém
V Demi Studio vyvíjame webové riešenia s vlastným CMS systémom (Content Management System), aby bola práca s obsahom vášho webu pre vás jednoduchá a rýchla. Keď sa zmenia vaše obchodné potreby a vzniknú nové požiadavky, sme pripravení vyvinúť novú funkcionalitu a časti vášho CMS systému a webovej stránky.
Počítačová obrazovka so systémom CMS
Spojnica, ktorá spája obrázok systému CMS s obrázkom responzívneho dizajnu
Návštevník webstránky drží mobilný telefón s reponzívnou verziou CMS systému
Responzivita
S našim tímom vytvárame plne responzívne webové stránky. Naši vývojári sa postarajú o to, aby sa váš web zobrazoval správne na každom zariadení a v akomkoľvek rozlíšení. Návštevníci vašej webovej stránky budú mať pozitívnu skúsenosť pri prehliadaní vášho webu cez mobil, tablet, notebook, aj počítač.
Spojnica, ktorá spája obrázok responzívneho dizajnu s obrázkom webového dizajnu
Atraktívny vzhľad
Dodáme vašej webovej stránke atraktívny vzhľad, pričom dbáme na tú najlepšiu používateľskú skúsenosť pre vašich návštevníkov alebo potenciálnych zákazníkov pri interakcii s vašim webom. Prilákajte viac zákazníkov pomocou moderného webu a digitálneho brandingu.
Vývojár webu učiaci sa ako dizajnovať webstránku
Spojnica, ktorá spája obrázok webového dizajnu s obrázkom systémovej podpory
Zamestnanec technickej podpory komunikuje s klientom a pomáha mu s problémami
Údržba a podpora
Náš tím bude sledovať váš web 24 hodín denne, 7 dní v týždni pomocou monitorovacieho softvéru. Zabezpečíme, aby bola vaša webová stránka neustále funkčná. V prípade neočakávaných problémov sa postaráme o ich okamžité vyriešenie.
Časté otázky
Cena webovej stránky závisí od rozsahu projektu a od objemu prác strávených na projekte. Pri stretnutí alebo video hovore s vami, identifikujeme vaše požiadavky na web a očakávanú funkcionalitu. Po analýze zistených informácii programátorom vám pošleme cenový rozpis prác. Celý proces až po obdržanie cenového rozpisu je nezáväzný a nestojí vás žiadne peniaze.
Dĺžka vypracovania projektu závisí od jeho rozsahu. Približnú dĺžku vypracovania projektu vám vieme povedať už po prvom rozhovore. Po podrobnej analýze vašich požiadaviek programátorom, vám poskytneme presný termín vyhotovenia projektu.

Pri malých prezentačných firemných webstránkach je náš štandard vypracovania 1 mesiac. Dĺžka realizácie projektu môže byť rozdielna pri jednotlivých projektoch, záleží na objeme prác. Počas našej praxe sme nadobudli schopnosť po analýze vašich požiadaviek odhadnúť a stanoviť presný termín vyhotovenia projektu.
Áno!

Počas vývoja webovej stránky vám projekt uverejníme na našich serveroch a budeme ho pravidelne aktualizovať. Počas celého procesu vývoja tak budete mať prístup k aktuálnemu stavu projektu a môžeme nám poskytovať spätnú väzbu.
Počas celého vývoja vášho webu budete komunikovať hlavne s projektovým manažérom. V prípade potreby je možné, že budete komunikovať aj s ďalšími členmi tímu.
Áno!

Váš nový web zahŕňa aj vlastný CMS systém pre správu obsahu webový stránok. Vďaka tomu si budete môcť jednoducho a rýchlo spravovať obsah webovej stránky aj sám. Pri spustení webu dostanete prístupové údaje do vášho CMS systému.
Áno, samozrejme!

Všetky nami vytvorené webové stránky sú plne responzívne a používatelia si ich vedia správne zobraziť na akomkoľvek zariadení.
Áno!

Po spustení webu, vám poskytneme plnú podporu a údržbu webu. Váš web budeme monitorovať 24/7. Postaráme sa o to aby váš web bol neustále funkčný, dosahoval maximálny výkon a krátku dobu načítania. V prípade neočakávaných problémov budeme upozornení monitorovacím softvérom a postaráme sa o ich okamžité vyriešenie.
Kontaktujte nás
Máte otázky?

Ozvite sa nám a dohodneme si stretnutie alebo online video hovor a porozprávame sa o vašom projekte.

info@demi.sk

0918 735 863

Technológie
Na vývoj softvéru používame tieto technológie
Docker logo
Laravel logo
Vue.js logo
React logo
Git logo
Python logo
MySQL logo
Redis logo
Next.js logo
Tailwind logo
PHP logo
Javascript logo
CSS logo
HTML logo
Bootstrap logo
MariaDB logo
jQuery logo
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania používame cookies. Prečítajte si o našich pravidlách ochrany osobných údajov.