Eshop na mieru

Vývoj eCommerce systémov na mieru

Spolupracujte s nami a nechajte si u nás vytvoriť profesionálny eshop programovaný na mieru pre neustále sa meniace digitálne prostredie pomocou najmodernejších technológií pre vývoj webu.

Prístup zameraný na klienta, technologická odbornosť a transparentná spolupráca nám umožňujú poskytovať našim klientom vynikajúce riešenia založené na výsledkoch.

Od počiatočného nápadu až po hotový eshop pripravený na trh zabezpečíme, aby eCommerce systém dokonale zodpovedal potrebám, hodnotám a obchodným prioritám Vášho biznisu.

Radi Vám pomôžeme ak:

  • potrebujete vytvoriť a spustiť nový eshop
  • prevádzkujete existujúci eshop a potrebujete pokročilé riešenie na mieru
  • hľadáte dlhodobého partnera pre váš eCommerce biznis
  • potrebujete vlastný IT tím pre neustály vývoj a support vášho eCommerce systému
  • automatizujete procesy vášho eCommerce biznisu
Rýchlosť Načítania
Vysoká rýchlosť načítavania eshopu na všetkých zariadeniach
Automatizované Procesy
Posúvame váš eCommerce biznis automatizovaním procesov
Prehľady & Štatistika
Vykonávajte informované rozhodnutia na základe pokročilej analýzy
Jednoduchá Administrácia
Správa obsahu eCommerce systému pomocou intuitívnej administrácie
Moderný Dizajn
Atraktívny dizajn s modernými grafickými prvkami
Monitorovanie Systému
Postaráme sa o monitoring systému a sme pripravený vždy pomôcť
Budujte s nami úspešný eCommerce biznis
Bez ohľadu na to, v ktorej fáze vášho eCommerce biznisu sa nachádzate, s našimi službami vývoja eCommerce softvéru vieme naplniť všetky vaše obchodné potreby a sme pripravený vám pomôcť pri každom kroku.
Dva návrhy dizajnu eshopu
Vývoj nového eshopu

Náš tím vám pomôže vybudovať robustný eshop s jednoduchou administráciou, ktorý je flexibilný a škálovateľný. Od navrhnutia vhodného riešenia a vhodných technológií až po poskytnutie vysoko kvalifikovaných vývojárov softvéru. Náš tím myslí na dôležité aspekty, ako je dizajn a použiteľnosť, responzivita, SEO, moderná technológia, bezpečnosť, budúca škálovateľnosť a rôzne možnosti integrácie, ktoré vám pomôžu splniť budúce obchodné potreby.

Bezproblémové spustenie eshopu

Spustenie webovej stránky elektronického obchodu môže byť zložité, pretože zahŕňa veľa dôležitých aspektov, pri ktorých je dôležité aby ste sa uistili, že váš eshop bude fungovať bez problémov a nebude mať žiadne chyby alebo závady. V Demi Studio náš tím dbá na to, aby webová stránka elektronického obchodu bola vyhotovená v súlade s vašimi obchodnými cieľmi a zároveň vám poskytujeme poradenstvo, podporu a hlavne spätnú väzbu počas vývoja vášho eCommerce systému.

Raketa odlietajúca zo zeme
Počítačová obrazovka s nákupným košíkom eshopu
Optimalizácia eshopu

Či už potrebujete na váš eshop pridať nové funkcie, predefinovať používateľské rozhranie, zlepšiť UX alebo integrovať nástroje tretích strán, aby ste zákazníkom poskytli lepšiu skúsenosť a odomkli nové obchodné príležitosti, v Demi Studio vám určite vieme pomôcť. Náš tím najskôr identifikuje a pochopí problémové body vášho podnikania a potom vám poskytnú najvhodnejšie riešenie na zvýšenie výkonu vášho eCommerce systému a zvýšenie predaja.

Migrácia existujúceho eshopu

Ak máte problémy so súčasnou platformou eshopu alebo ste dospeli do bodu keď potrebujete ako pokročilé riešenie eshop na mieru a potrebujete zabezpečiť vývoj novej platformy a migráciu vašich dát na novú platformu, postaráme sa o vývoj nového eCommerce systému a o bezpečnú migráciu dát. Naše odborné znalosti na migráciu obsahu eCommerce systémov, databázu produktov, históriu objednávok, databázu kontaktov, dizajnové prvky, konfiguráciu stránok a ďalšie nám umožňujú aby sme zaistili bezproblémový prenos vašich dát na novú platformu.

Dve šípky zobrazujúce migrovanie údajov medzi eshopmi
Automatizovanie úloh
Automatizácia procesov

Viaceré úkony a procesy elektronického obchodu sa dajú plne automatizovať alebo prepojiť so softvérom tretích strán. Automatické vystavovanie faktúr, monitorovanie skladových zásob, automatizovaný objednávkový proces, import produktov od dodávateľa, prepojenie s účtovným softvérom, marketingové aktivity a mnoho ďalších. Náš tím vám pomôže s vybudovaním eshopu na mieru a automatizovaním rôznych procesov, aby ste sa vy mohli plne sústrediť na optimalizáciu obchodnej činnosti a vytváraniu nových obchodných príležitostí pre dosahovanie väčšieho zisku.

Pokročilé funkcie eCommerce systému

Aké rôzne funkcie a možnosti ponúknete vašim zákazníkom je len na vás. Wishlist, partnerský program, porovnávač cien, 3D vizualizácia produktov alebo iné. Náš tím sa postará o vývoj požadovanej funkcionality pre váš eshop. Potrebujete integrovaný CRM alebo dokonca ERP systém priamo vo vašom eCommerce systéme, ktorý je napojený na samotné procesy vášho eshopu? V Demi Studio sa postaráme o splnenie všetkých vašich požiadaviek. Našim cieľom je byť dlhodobým a spoľahlivým partnerom pre váš eCommerce biznis.

Dve obrazovky znázorňujúce pokročilé funkcie
Aké funkcie môže obsahovať váš eshop na mieru?
platobné brány
automatické faktúry
štatistiky predaja
inteligentné vyhľadávanie
databáza zákazníkov
skladové hospodárstvo
import produktov
newsletter
zľavové kupóny
objednávkový proces
responzívny dizajn
integrácia API
napojenie na účtovný softvér
partnerský program
správa marketingových kampaní
jazykové mutácie
napojenie na porovnávače cien
wishlist
reklamačný proces
notifikácie
napojenie na sociálne médiá
export faktúr
integrovaný CRM systém
správa používateľov
integrovaný ERP systém
live chat
a ďalšie...
Vývoj eCommerce systému
Kompletný priebeh procesu vývoja eCommerce softvéru
1
Rozhovor
Najprv spolu identifikujeme požiadavky na eCommerce softvér počas videohovoru alebo pri osobnom stretnutí. Preberieme očakávanú funkcionalitu nového eshopu a o tom, ako bude nový eshop spĺňať vaše obchodné ciele.
2
Analýza a návrh
Náš tím urobí hlbšiu analýzu vašich požiadaviek na funkcionalitu eCommerce systému. Na základe analýzy definujeme stratégiu vývoja eshopu, vyberieme správne technológie a určíme funkcie nového eshopu a jeho častí.
3
Vývoj eshopu
Keď bude všetko dohodnuté, pripravíme potrebnú infraštruktúru a začneme s vývojom eCommerce systému. Počas vývoja vám sprístupníme eshop na našich serveroch, aby ste mohli sledovať proces vývoja a poskytovať nám spätnú väzbu.
4
Spustenie
Po ukončení vývoja a otestovaní eCommerce systému, sa postaráme o nasadenie eshopu online. Zabezpečíme aby eshop fungoval správne, s krátkou dobou načítavania. V prípade potreby zabezpečíme migráciu dát z vašej starej eCommerce platformy.
5
Údržba a podpora
Po spustení eshopu na vašej doméne, vám zabezpečíme pravidelnú údržbu systému. Pre správnu funkcionalitu váš eshop budeme monitorovať 24/7 a v prípade potreby budeme pripravený vám okamžite pomôcť s akýmkoľvek problémom.
+
6
Dlhodobý partner
Okrem pravidelnej údržby eshopu a podpory vám budeme vždy k dispozícii pri vývoji novej funkcionality vášho eCommerce systému. Naš cieľ je byť cenným obchodným partnerom, ktorý bude pomáhať vášmu podnikaniu napredovať.
Časté otázky
Vývoj eshopu na mieru u nás začína od 3 000 EUR. Presná cena záleží od veľkosti projektu, požadovanej funkcionality a technologickej náročnosti projektu.

Zoznam niekoľkých faktorov, ktoré ovplyvňujú náklady na vývoj eshopu:
  • veľkosť systému
  • požadované funkcie
  • náročnosť zadania
  • použité technológie
  • integrácia systémov tretích strán
Časový rámec pre návrh a vývoj eshopu na mieru závisí od viacerých faktorov ako sú veľkosť projektu, zložitosť riešenia, požadované funkcie a ďalšie.

V prípade vývoja základnej funkcionality eshopu vývoj projektu potrvá približne 1-2 mesiace. V prípade veľkého projektu, vieme zadanie rozdeliť na etapy a novú funkcionalitu uverejňovať do produkčného prostredia postupne. Ak máte stanovený deadline, budeme pracovať na tom, aby sme ho dodržali. Kontaktujte náš tím a pomôžeme vám zistiť približný časový rámec vývoja vášho eshopu.
Poklady, ktoré budeme od vás potrebovať zistíme už počas prvého rozhovoru s vami. Najčastejšie je potrebné dodanie loga, preferovaných farieb, statických textov (kontaktné údaje a pod.), a statických grafických podkladov, ktoré by ste chceli použiť.

V prípade potreby vytvorenia loga, iných grafických podkladov alebo textových podkladov vám vieme takisto pomôcť. Máme dohodnuté spolupráce s externými pracovníkmi (grafický dizajnéri, UX dizajnéri, copywriteri a ďalší).

V priebehu vývoja eshopu bude potrebné aby ste nám dodali prístupy k platobným bránam alebo inému softvéru tretích strán, na ktoré budete chcieť mať napojený váš eCommerce systém.
Áno!

Počas vývoja vášho eCommerce systému budeme pravidelne aktualizovať ukážku eshopu na našich serveroch. Budete tak mať neustály dohľad nad vývojom, budete môcť testovať vyvíjané funkcie eshopu a budete nám môcť efektívne poskytovať spätnú väzbu už priamo počas vývoja projektu.
Áno, samozrejme!

Všetky eshopy a eCommerce softvér vytvorený v Demi Studio je plne responzívny. Návštevníkom vašej eCommerce platformy sa váš eshop zobrazí správne na všetkých zariadeniach.
Určite áno!

Po spustení eshopu poskytujeme podporu a pravidelnú údržbu systému. Okrem toho v rámci podpory a údržby všetky eshopy a eCommerce softvér monitorujeme 24/7 a staráme sa o to, aby bol váš eshop neustále funkčný. V prípade akýchkoľvek problémov budeme upozornení monitorovacím softvérom a postaráme sa o ich okamžité vyriešenie.

Pri potrebe vývoja novej funkcionality eshopu alebo rozširovania infraštruktúry sme vám vždy k dispozícií. Náš cieľ je byť vašim dlhodobým obchodným partnerom, ktorý sa postará o všetky prekážky a výzvy vášho eCommerce biznisu.
Kontaktujte nás
Máte otázky?

Ozvite sa nám a dohodneme si stretnutie alebo online video hovor a porozprávame sa o vašom projekte.

info@demi.sk

0918 735 863

Technológie
Na vývoj softvéru používame tieto technológie
Docker logo
Laravel logo
Vue.js logo
React logo
Git logo
Python logo
MySQL logo
Redis logo
Next.js logo
Tailwind logo
PHP logo
Javascript logo
CSS logo
HTML logo
Bootstrap logo
MariaDB logo
jQuery logo
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania používame cookies. Prečítajte si o našich pravidlách ochrany osobných údajov.