O nás

Niečo málo o nás a našich cieľoch

Ruka kreslí jednoduchú cestu z bodu A do bodu B pod zapletenou komplikovanou cestou medzi dvoma bodmi

Sme moderná neustále sa rozvíjajúca firma v oblasti vývoja firemného softvéru so sídlom v Nitre. Náš tím tvorí kolektív mladých, motivovaných a šikovných ľudí, ktorí sa pravidelne vzdelávajú vo svojej oblasti a držia krok s novými technológiami. Našim hlavným cieľom je dodávať kvalitný softvér na mieru pre našich klientov na medzinárodnom trhu. Pomocou nášho softvéru pomáhame firmám udržiavať ich biznis efektívny. Našimi systémami sa staráme o jednoduchú organizáciu firiem a firemných procesov, efektívne spracovávanie dát a neustálý prístup k informáciám. Na vývoj softvéru používame moderné webové technológie.

Náš tím je zameraný na
Spokojnosť klienta
Pravidelne žiadame všetkých našich klientov o spätnú väzbu, aby sme mohli zlepšovať naše služby a zdokonalovať proces doručovania softvéru. Takto zabezpečujeme, aby naša spolupráca viedla k vašej spokojnosti a aby sme boli pre vás cenným dlhodobým obchodným partnerom.
Rýchly proces dodania
Snažíme sa zabezpečiť rýchle doručenie požadovaného softvéru a získavať spätnú väzbu od vás a používateľov vášho softvéru, čo sa nám darí vďaka efektívnemu prístupu k vývoju a implementácií softvéru. Pre dodanie softvéru používame MPV prístup k vývoju finálneho produktu, čím šetríme vaše peniaze a čas.
Transparentnosť
So všetkými klientmi diskutujeme o prioritách, dlhodobých plánoch a získavame spätnú väzbu na pravidelných stretnutiach alebo zdieľaných komunikačných kanáloch. Zdieľame s klientmi podrobné časové výkazy, aby sme mohli s vami otvorene hovoriť o rozpočte, nákladoch, rizikách a príležitostiach.
Nachádzame sa v Nitre
Sídlime na ulici Štefánikova trieda 21/37 na 3. poschodí v Nitre
Fotografia mesta Nitra na Slovensku
Technológie
Na vývoj softvéru používame tieto technológie
Docker logo
Laravel logo
Vue.js logo
React logo
Git logo
Python logo
MySQL logo
Redis logo
Next.js logo
Tailwind logo
PHP logo
Javascript logo
CSS logo
HTML logo
Bootstrap logo
MariaDB logo
jQuery logo
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania používame cookies. Prečítajte si o našich pravidlách ochrany osobných údajov.