O nás

Kto vlastne sme

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na poli vyvíjania webových aplikácií. Zaoberáme sa tvorbou profesionálnych prezentačných stránok, e-shopov, komplexných webových systémov a aplikácií. S našimi webovými riešeniami Vám pomáhame budovať Vašu osobnú značku, oslovovať Vašich budúcich zákazníkov a predovšetkým Vám pomáhame meniť Vaše predstavy a vízie na skutočnosť.

Charakteristické pre našu firmu je pochopiť potreby zákazníkov a nie ich len splniť ale ísť nad hranice očakávania. Snažíme sa pristupovať ku každému projektu nezávisle a systematicky. S našimi webovými systémami chceme zlepšovať Vaše firemné procesy. Informatizácia firemných procesov nie je jednoduchá vec, preto okrem vypočutia zadania od nás dostanete aj návrhy ako jednotlivé procesy možno zlepšiť alebo zjednodušiť.

Webové stránky

Vytvoríme pre Vás webstránku na mieru, ktorá bude jednoduchá a atraktívna. Webstránky sú dobrý spôsob reklamy a Vaša spoločnosť bude viditelná.

E-shopy

Potrebujete kvalitný e-shop, ktorý bude predávať? Vytvoríme pre Vás praktický e-shop s pekným dizajnom, kde sa zákazníci vždy radi vrátia nakúpiť.

Informačné systémy

Informatizujete procesy vo firme? Vieme Vám na mieru vyvinúť od jednoduchších až po zložité informačné systémy, ktoré uľahčia chod Vašej spoločnosti.

Mobilné aplikácie

Ponúkame aj tvorbu mobilných aplikácií. Či už potrebujete samostatnú aplikáciu alebo potrebujete aplikáciu, ktorá bude napojená na Váš e-shop alebo informačný systém.