Vývoj softvéru na mieru

V Demi Studio sa zaoberáme vývojom webových systémov a aplikácií, ale aj tvorbou profesionálnych prezentačných stránok a e-shopov. S našimi riešeniami Vám pomáhame informatizovať Váš biznis pomocou webových systémov na mieru pre Vašu spoločnosť, alebo budovať Vašu osobnú značku pomocou prezentačných webstránok, či oslovovať Vašich potencionálnych zákazníkov.

Informačný systém ikona

Informačné systémy

Potrebujete informačný systém na mieru? Dochádzka zamestnancov, fakturácia, administrácia, logistika, evidencia objednávok, evidencia zákazníkov alebo evidencia iných dát - uľahčíme Vám podnikanie a vytvoríme systém podľa Vašich požiadaviek.

Webstránka ikona

Webové stránky

Rýchle načítavanie a žiadne padanie webu, unikátna webstránka na mieru, jednoduchá administrácia, 100% SEO optimalizovaný kód, ktorý dosiahnete len pri riešení na mieru. Žiadny WordPress a podobné open-source riešenia.

E-shop ikona

Internetové obchody

Jednoduchý alebo viac komplexný e-shop? Prehľadná administrácia, rozšírenia vytvorené na mieru, 100% SEO optimalizovaný kód, responzivita, technická podpora, odborné poradenstvo a mnoho ďalšieho.

Mobilná aplikácia ikona

Mobilné aplikácie

Mobilná aplikácia určená na samostatnú činnosť alebo mobilná aplikácia, ktorá bude prepojená s Vašim informačným systémom alebo e-shopom? Dajte nám vedieť čo presne potrebujete a my sa postaráme o zvyšok.

Technológie

Na vývoj softvéru v Demi Studio používame aj tieto technológie.

Chceme Vás informovať o tom, že naša webová stránka používa súbory cookies, za účelom poskytnúť návštevníkom relevantný obsah a pre náš interný prehľad návštevnosti. Tým, že pokračujete v prehliadaní našich stránok, nám dávate súhlas na ich spracovanie.